Dvě šelmičky v týmu č. 7 - 3.díl (*anime*)

3. září 2011 v 11:44 | Spoluautorská Michelle a Maiki ;)* |  ♥Povídky♥
3.
Když něco měkkého znovu nahmatala, vzala to za kousek oděvu a vytáhla ven před jeskyni, kde s údivem zjistila, že z jeskyně vytáhla Deidaru, jednoho ze členů Akatsuki. "Deidara-kun jsi to ty?" zašeptala udiveně. Deidarovi se povedlo jen vykoktat ,,T-ty mě znáš ?? ´´
"Ty si mě nepamatuješ?" zeptala se překvapená Michiko a dál pokračovala: " Ale Deidaro-kun vždyť mě znáš. To jsem já Michiko z klanu Ookami. S rodiči jsme jezdívali do Kamenné na dovolenou. Pamatuješ? Když jsme se poprvé viděli tak ti bylo 13let a mně 10let. Učil jsi mě modelovat." usmívala se Michiko a Deidara jen nechápavě koukal, ale nakonec ze sebe znovu vykoktal: "Ty jsi Michiko-chan? Fakt to jsi ty ? Jé to už je let co jsme se neviděli."
"Už ti to došlo co?" ušklíbla se Michiko a pomohla mu vstát. Michiko a Deidara si opětovali úsměv, když v tom je vyrušil Sasuke.
,,Nerad vás ruším ´´ odkašlal si Sasuke ,,ale nezapomněli jste na něco? Maemi-chan je ještě pořád v jeskyni s Narutovou smradlavou botou !´´
"Hele dej si odchod skrčku, tady nemáš co zaclánět, ale počkej... ty seš strašně někomu podobnej… hm... Teď už si nevzpomenu… Huh! Říkal si, že je ještě někdo od vás v jeskyni? To ne! Teďka má mít hlídku Zetsu a jestli ucejtí jak ty říkáš tu smradlavou botu, tak sežere tu botu i tu vaší kámošku. Takže v tuhle chvíli navrhuju jenom jedno a sice...... měj se smrkáči." smál se Deidara, přehodil si Michiko přes rameno, udělal na Sasukeho dlouhý nos a zmizel v jeskyni." Po pár minutách se z jeskyně ozval hlasitý výkřik a po něm následovala scénka jako z akčního filmu... Michiko, Deidara dokonce i Zetsu vyletěli z jeskyně jakoby tam právě vybuchla bomba a za nimi se objevila nevinná Maemi se svojí milovanou Narutovou botou.
"Ok, ok. Hele takhle by to nešlo. My musíme jít na misi a vy si musíte najít lepší úkryt. Jo a jenom tak na okraj… co plánujete?" zeptala se Michiko Deidary, který jí okamžitě odpověděl: "Už nic dalšího neplánujeme.Šéfík se nám nervově zhroutil takže jsme celý dny v jeskyni, hrajeme karty a bereme hlídky."
"Ok díky. Snad se ještě někdy uvidíme Deidara-kun. Maemi pojď. Tu botu si můžeš vzít s sebou, ale pojď už prosimtě. Musíme za ostatníma a máme misi." táhla Michiko Maemi za ocásek aby se aspoň trochu hnuly z místa. Když Michiko dotáhla Maemi za ocásek až k ostatním, přikázala beznadějným hlasem Michiko Narutovi: ,,Naruto je to tvoje bota, takže si to laskavě s Maemi vyřiď, ale hlavně ať už se promění do své lidské podoby. Naruto se sklonil k Maemi a snažil se jí násilím botu z pusy vyrvat. Michiko se otočila k ostatní, řekla jim, co mají Akatsuki v plánu, Kakashi řekl, že se vrátí do vesnice a chvilku na to na Kakashiho dopadl Naruto se svojí botou v ruce a Maemi jen naštvaně řekla: "Jdeme. Potřebuju rychle něco rozkousat."
Michiko se držela vzadu a myslela na setkání s Deidarou, Sakura se držela bok po boku Sasukeho, Kakashi celý tým vedl a Naruto si uprostřed povídal s Maemi o tom, že svou botu by ji samozřejmě klidně pučil, ale za jiných okolností. Maemi se ušklíbla na Naruta a potom sledovala Michiko, jak se ztrácí ve svých myšlenkách.
"Hele, že tobě se líbil ten blonďák." rýpla Maemi s ďábelským úšklebkem do Michiko, která zbělala jako stěna při vyslovení této věty. Maemi se jenom znovu šibalsky usmála a potom už nechala Michiko bloudit ve svých zjevně krásných myšlenkách. Po několika hodinách se tým dostal do vesnice a všichni se rozutekli hned po tom, co překročili milimetr brány. Maemi se snažila probrat Michiko ze svých představ, ale po chvilce to vzdala a raději mluvila s Narutem, který Michiko také ,,neprobral´´.
"Ale nějak jí musíme probrat z toho jejího "stavu". " naříkala už zoufalá Maemi.Naruto jen přikývl, pak se zatvářil.... um.... zamyšleně a na zoufalou Maemi přišly emoce z její zvířecí podoby a začala Narutovi kousat límeček od bundy. Stále nepřítomná Michiko Narutovi také nepomohla a tak Naruto nechal jít zakousnutou Maemi s ním a spokojená Maemi začala spokojeně vrnět.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

** Klikačka ** :)*

------> KLIK 100% (92)

Komentáře

1 *Aimi* *Aimi* | Web | 3. září 2011 v 11:47 | Reagovat

já už sem to četla a zase moc povedený ! *-* ... strašně sem se u toho smála xD :D :D ;)* ! ... jak Deidara mluví se Sasukem a nebo zakousnutá Maemi do Naruta :D :D :D

2 Lenicka tvé SB Lenicka tvé SB | Web | 5. září 2011 v 10:51 | Reagovat

ahojky a copak chces na diplomek za spratelko?:)

3 Tess* Tess* | Web | 5. září 2011 v 21:27 | Reagovat

Ahojky affíku,mám pro tebe špatnou zprávu..Už nebudeme affilates..Není to tím jak obíháš..tvé obíhání mi sedí,ale jde o tvůj blog..moc see mi líbí,dess,animace,obrázky,ale je problém že tvému blogu vůbec nerozumím..já se o naruto nezajímám..:( Tak mi to prosím neber za zlé a ze svých spřátelených blogů si mě vymaž!:) Doufám že to pchopíš!:) ale tvůj blog se mi opravdu moc líbí..jen už nejsi mé Sb..

4 *Aimi* *Aimi* | Web | 6. září 2011 v 17:22 | Reagovat

jasně v pohodě ! :)* já si stejně heldám další a další :D ;)*

5 Keito-sempai Keito-sempai | Web | 10. září 2011 v 8:16 | Reagovat

Yoi...
Prosím dala bys mi hlas v Soutěži? Jsem tam jako Keito-sempai ...
až budeš potřebovat oplatím ti to
http://michiinka.blog.cz/1109/pratelstvi-i-laska-od-keito-sempai-do-vyps-4-povidka
omlouvám se za reklamu

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
ღ°×[SasuSaku]×°ღ