Září 2011

*Aimi* :)*

11. září 2011 v 23:59 | *Aimi*
Ahojky ! :)* ... Moc se omlouvám, že sem se teď tak dlouho neozvala, ale ta škola mě vyčerpává :/ :D Uvidím a kdyžtak sem pokusím něco přidat :) Přeju dobrou noc a krásný sny ... kawaiii sny :))* ! Zatím pa-á :)
Vaše *Aimi*

Dvě šelmičky v týmu č. 7 - 3.díl (*anime*)

3. září 2011 v 11:44 | Spoluautorská Michelle a Maiki ;)* |  ♥Povídky♥
3.
Když něco měkkého znovu nahmatala, vzala to za kousek oděvu a vytáhla ven před jeskyni, kde s údivem zjistila, že z jeskyně vytáhla Deidaru, jednoho ze členů Akatsuki. "Deidara-kun jsi to ty?" zašeptala udiveně. Deidarovi se povedlo jen vykoktat ,,T-ty mě znáš ?? ´´
"Ty si mě nepamatuješ?" zeptala se překvapená Michiko a dál pokračovala: " Ale Deidaro-kun vždyť mě znáš. To jsem já Michiko z klanu Ookami. S rodiči jsme jezdívali do Kamenné na dovolenou. Pamatuješ? Když jsme se poprvé viděli tak ti bylo 13let a mně 10let. Učil jsi mě modelovat." usmívala se Michiko a Deidara jen nechápavě koukal, ale nakonec ze sebe znovu vykoktal: "Ty jsi Michiko-chan? Fakt to jsi ty ? Jé to už je let co jsme se neviděli."
"Už ti to došlo co?" ušklíbla se Michiko a pomohla mu vstát. Michiko a Deidara si opětovali úsměv, když v tom je vyrušil Sasuke.
,,Nerad vás ruším ´´ odkašlal si Sasuke ,,ale nezapomněli jste na něco? Maemi-chan je ještě pořád v jeskyni s Narutovou smradlavou botou !´´
"Hele dej si odchod skrčku, tady nemáš co zaclánět, ale počkej... ty seš strašně někomu podobnej… hm... Teď už si nevzpomenu… Huh! Říkal si, že je ještě někdo od vás v jeskyni? To ne! Teďka má mít hlídku Zetsu a jestli ucejtí jak ty říkáš tu smradlavou botu, tak sežere tu botu i tu vaší kámošku. Takže v tuhle chvíli navrhuju jenom jedno a sice...... měj se smrkáči." smál se Deidara, přehodil si Michiko přes rameno, udělal na Sasukeho dlouhý nos a zmizel v jeskyni." Po pár minutách se z jeskyně ozval hlasitý výkřik a po něm následovala scénka jako z akčního filmu... Michiko, Deidara dokonce i Zetsu vyletěli z jeskyně jakoby tam právě vybuchla bomba a za nimi se objevila nevinná Maemi se svojí milovanou Narutovou botou.
"Ok, ok. Hele takhle by to nešlo. My musíme jít na misi a vy si musíte najít lepší úkryt. Jo a jenom tak na okraj… co plánujete?" zeptala se Michiko Deidary, který jí okamžitě odpověděl: "Už nic dalšího neplánujeme.Šéfík se nám nervově zhroutil takže jsme celý dny v jeskyni, hrajeme karty a bereme hlídky."
"Ok díky. Snad se ještě někdy uvidíme Deidara-kun. Maemi pojď. Tu botu si můžeš vzít s sebou, ale pojď už prosimtě. Musíme za ostatníma a máme misi." táhla Michiko Maemi za ocásek aby se aspoň trochu hnuly z místa. Když Michiko dotáhla Maemi za ocásek až k ostatním, přikázala beznadějným hlasem Michiko Narutovi: ,,Naruto je to tvoje bota, takže si to laskavě s Maemi vyřiď, ale hlavně ať už se promění do své lidské podoby. Naruto se sklonil k Maemi a snažil se jí násilím botu z pusy vyrvat. Michiko se otočila k ostatní, řekla jim, co mají Akatsuki v plánu, Kakashi řekl, že se vrátí do vesnice a chvilku na to na Kakashiho dopadl Naruto se svojí botou v ruce a Maemi jen naštvaně řekla: "Jdeme. Potřebuju rychle něco rozkousat."
Michiko se držela vzadu a myslela na setkání s Deidarou, Sakura se držela bok po boku Sasukeho, Kakashi celý tým vedl a Naruto si uprostřed povídal s Maemi o tom, že svou botu by ji samozřejmě klidně pučil, ale za jiných okolností. Maemi se ušklíbla na Naruta a potom sledovala Michiko, jak se ztrácí ve svých myšlenkách.
"Hele, že tobě se líbil ten blonďák." rýpla Maemi s ďábelským úšklebkem do Michiko, která zbělala jako stěna při vyslovení této věty. Maemi se jenom znovu šibalsky usmála a potom už nechala Michiko bloudit ve svých zjevně krásných myšlenkách. Po několika hodinách se tým dostal do vesnice a všichni se rozutekli hned po tom, co překročili milimetr brány. Maemi se snažila probrat Michiko ze svých představ, ale po chvilce to vzdala a raději mluvila s Narutem, který Michiko také ,,neprobral´´.
"Ale nějak jí musíme probrat z toho jejího "stavu". " naříkala už zoufalá Maemi.Naruto jen přikývl, pak se zatvářil.... um.... zamyšleně a na zoufalou Maemi přišly emoce z její zvířecí podoby a začala Narutovi kousat límeček od bundy. Stále nepřítomná Michiko Narutovi také nepomohla a tak Naruto nechal jít zakousnutou Maemi s ním a spokojená Maemi začala spokojeně vrnět.

Další komxy Naruto :)* !

3. září 2011 v 11:40 | *Aimi* |  ♥Komixy♥
Další komixy Naruto :)* ! ...
ღ°×[SasuSaku]×°ღ