Srpen 2011

Dvě šelmičky v týmu č. 7 - 2.díl (*anime*)

29. srpna 2011 v 20:50 | spoluautorská Michell a Maiki |  ♥Povídky♥
2.
Naruto ještě teď otřesen z Maeminy rány se začervenal když zjistil, kdo ho táhne k ostatním. Sasuke se podíval na Naruta se smíchem ve tváři. Postupovali v cestě den za dnem, ale nikde nemohli najít ani známku po výskytu Akatsuki. Kakashi zastavil a prohlásil: ,,Měli bychom se zamyslet, Akatsuki mají rádi tvrdý boj a tak bychom se měli vydat na místo, kde jsou stopy po boji.´´ Na chvilku ztichl, ale potom zase ve své řeči pokračoval: Maemi-chan, Michiko-chan vy máte schopnost proměny ve zvíře. Mohly byste se proměnit a zkusit vystopovat poslední bojiště Akatsuki?" obě dívky přikývly. Michiko-chan se proměnila ve velkého vlka, z kterého šel strach a Maemi-chan v nebezpečného velkého tygra.
Obě dívky začaly kolem sebe "čmuchat" , aby našly poslední bojiště po Akatsuki, které mohlo být kdekoliv. Ve stejnou chvíli dívky ,,vyčmuchaly´´ stopu po Akatsuki a rychlostí blesku se vydaly po stopě. Dívky ve zvířecí podobě se hnaly za zápachem, ale když dorazily na místo, kde zápach končil zjistily, že celou dobu stopovaly jen staré protrhané ponožky, které tam někdo odhodil.
"Maemi-chan nic si z toho nedělej. I já si myslela, že to jsou Akatsuki. Prostě se naše nosy spletly no. Pojď, jdeme zpátky." pobídla Michiko Maemi ještě ve své zvířecí podobě a jak Michiko běžela směr zbytek týmu, nevšimla si jámy pod sebou a zahučela tam jen to zadunělo. Maemi rychle běžela směrem k jámě a poté pomohla Michiko nahoru, která už byla ve své lidské podobě. Michiko si odfrkla a se slovy "To se může stát jenom mně." Potom se znuděně loudala lesem. Po nějaké chvilce si Michiko všimla, že po svém boku nemá Maemi a tak se rychle ohlédla okolo sebe. Nikde však Maemi neviděla a proto se rohodla vrátit se zpět k místu, kam zahučela, jenže na dně té jámy ležela rozzlobená Maemi obalená větvičkami, trávou a listím a nadávala na celý svět.
Michiko se snažila Maemi uklidnit a potom vysvětlovala týmu, který se tam náhle objevil, co se stalo a proč se zdržely. Když to všechno ostatní slyšeli dostali záchvat smíchu a spadli do jámy, jenom Kakashi smutněl, protože jeho milované ponožky se zase někam ztratili. Maemi, úplně na dně přimáčknuta ostatními už byla opravdu rozzlobená a tak se její neovladatelné tělo přeměnilo opět ve zvířecí podobu. Ostatní vyletěli z jámy jako po výbuchu a pohled na odlétající parťáky Maemi tak uklidnil, až začala spokojeně vrnět. Naruto, který skončil na stromě, seskočil dolů a namířil si to rovnou ke spokojené, v tuhle chvíli i roztomilé Maemi. Sasuke, který přistál na skále seskákal dolů a zkoušel vytáhnout Sakuru, která uvízla hlavou v krtinci. Maemi se z ničeho nic rozeběhla proti Narutovi a nadšený Naruto, který si myslel, že Maemi běží za ním, se začal rozpačitě usmívat. Jenže Maemi ho dlouhým skokem přeskočila a začala za ním vesele vrnět, protože si hrála s jeho botou, která mu spadla, když letěl na strom.
"Zlá Maemi! Pusť to. Fuj je to. No tak buď hodná šelmička." snažila se Michiko donutit Maemi pustit Narutův škrpál. Maemi zasyčela na Michiko a potom vesele odtančila s Narutovou botou přímo do blízké jeskyně.
"Jej Maemi-chan počkej du s tebou." zakřičela Michiko a potom pronesla k ostatním: "Zůstaňte tady, tohle je jenom pro šelmičky chápete chlípníci?" a rozeběhla se za Maemi. Ostatní jen nechápavě sledovali věci co se kolem nich staly a Naruto se vesele umíval, protože si pomyslel, že se o JEHO botu perou holky. Tak si asi umíte představit jak Naruto vypadal: tupý výraz s úsměvem na tváři, radostí div neproskočil do nebe a v ruce držel mini vlaječku s nápisem Narutoo! Narutoo! kterou si vytáhl z kapsy.
"M-Maemi-chan? Jseš tady? Hele teď si nemůžeme hrát na schovku. Já vím, že seš hodná kočička a ráda si hraješ, ale už mě fakt děsíš. Kde seš s tou blbou botou?" zasyšela Michiko a najednou vrazila do něčeho/někoho měkkého a srazila to k zemi.
"Uf no tohle. To se mi snad zdá! Někdo objevil naši skrýš! Ale než to řeknu šéfíkovi podíváme se, kdo to je." řekl mužský hlas. Michiko se proměnila do své lidské podoby a začala pátrat po tmě, po nějaké známce života...

♥Minato Uzumaki♥ :)*

29. srpna 2011 v 13:48 | *Aimi* |  ♥Postavy♥
Tady s touhle fotkou se chci přihlásit do soutěže o nej anime kluka :)* Je to sice spíš z mangy, ale snad se to uzná taky ;)


--> Další Komixy ! :)* naruto *-*

27. srpna 2011 v 22:00 | *Aimi* |  ♥Komixy♥
Ahojky ! :)* ... Tady jsou nějaké další komixy Naruto :)* ...


¨----> ** Konoha.cz ** :)*

27. srpna 2011 v 21:45 | *Aimi*
Ahojky ! :)* ... Na Konoha.cz chodím často protože moje oblíbená manga je Naruto ! :)* Ráda si tam čtu rúzné FFky, prohlížím obrázky a hlavně sem nejradši četla mangu Naruto celou všech 500 něco dílů :)* Baví mě všechno spojené s manga a anime.Ráda kreslím i čtu si anime a mangu :) Jsem ráda, že existuje Konoha.cz ;) Akorát samozřejmě mi je íto jak se tam třeba odehrávají některé věci :'( Třeba ohledně Itachiho atd. ;( Ale stejně prostě to žeru :D *-* Moje nejoblíbenější postava je samozřejmě Naruto, ale celá ta manga je úžasná a obdivuju ty, co to nakreslily i přeložili :)* Za to jim moc děkuju !!! ;)* Zatím se mějte pp Vaše *Aimi* :)*


anime - Naruto ... ♥Itachi♥ :)*

24. srpna 2011 v 23:00 | *Aimi* |  ♥Postavy♥
Ahojky ! :)* ... Chci napsat článek věnovaný osobě z manga Naruta ;)* A podle názvu jste jistě poznali, že tento článek patří ♥Itachimu♥ ! :)* Dřív jsem Itachiho moc ráda neměla v té manze, ale když jsem si přečetla celý příbh o Itachim tak mě to dojalo ! :) Protože on celou tu dobu chránil svého mladšího bratříčka Sasukeho :)* Chtělo se mi brečet když Itachi zemřel a Sasuke zjistil, že Itachi byl vlastně milující milý a hodný bratr ! :)* Nemohl jednat jinak atd. Však nejspíš víte ;) Proto ted přidám nějaké obrázky Itachiho ! :)*


** Comeback ** ;)

24. srpna 2011 v 21:01 | *Aimi*
Zrovna jsem viděla ukázky, že zase začnou dávat Comeback :)*! Já se na něj docela i těším, protože se na něj dívám ;) Občas se u toho i zasměju :D Hlavně když se jedá o Ozáka :) :D Docela by mě i zajímalo, jestli se na něj díváte třeba i vy ;)* ?? Proto jsem pod tento článek dala i ANKETU ;)*

----> adminky omluva :D :)*

24. srpna 2011 v 20:52 | *Aimi*
Ahojky ! :)* ... Omlouvám se, že jsem se tu teď dlouho neukázala ;) Prostě jsem si chtěla užívat zbytek prázdnin jak jen to jde ! :)* Ale teď už jistě budu mít zase čas i na PC a na blogování ;)* Takže hned jdu přidávat nějaké články :D :)* Ahojky vaše *Aimi* :) A mimochodem jak si užíváte prázdniny vy ?? :))

--> Toaleťák v *anime* <--

19. srpna 2011 v 21:49 | *Aimi* |  ♥Povídky♥
Toaleťák v anime *-*
Ráno se Aimi-chan probudila jako každé ráno, vyskočila z postele a během chvilky byla připravená.Utíkala rychle za svým týmem, který už na ní čekal v malém městečku, kde Aimi-chan žije.Když spatřila své parťáky e svého týmu i s jejím mistrem zamávala jim.Aimi se zdál dnes ráno její mistr nějak zamyšlený.Po chvilce očekávání jakou budou dnes plnit misi jejich mistr konečně promluvil: ,, Dnes si nás pozval sám hokage a prý má pro nás vysoce důležitou a vysoce nebezpečnou misi.Všichni členové týmu byli strašně zvědaví, co jim sám hokage udělí za misi a proto rychlostí blesku vyběhli za hokagem.Hokage je přivítal a potom rázným hlasem pokračoval: ,, Dnes jste byli vybráni na speciálně misi s nejtěžší úrovní ! Máte za úkol koupit nejjemnější toaletní papír přímo pro mě ! ´´ Členové týmu zírali s otevřenou pusou na hokageho a Aimi-chan potom vykřikla : ,, To je vtip ?! Speciální mise je kopit toaleťák pro vás ?! ´´ Hokage se zatvářil velmi vážně a potom pokračoval .. : ,, Ta mise je velmi obtížná, protože budete muset v tomto malém městečku najít ten nejjemnější toaltení papír a já používám výhradně jen toaletní papír s obrázky.Jejich mistr vzdychl a potom poručil svému týmu vydat se na misy.Aimi-chan a ostatní pořád s otevřenou pusou zýrali při odchodu na hokageho.Jenže později zjistili, že jejich mise je opravdu velmi těžká ! Hledali ve všech obchodech v městečku, ale obchod s takovými toaletnímy papíry našli až po 6 hodinách a po té se v obchodě strhla rvačka.Jedna stará paní chtěla koupit poslední kus toaletního papíru s obrázky a tak se na ní tým vrhnul a začala ta rvačka.Málem je ta stará paní přeprala ( co by člověk neudělal pro toaletní papír že ? ) ale nakonec jí ho tým yrval z rukou.Když ho strhaní unavení a hladový odnesli až k hokagemu někdy večer tak hokage promluvil : ,, Tenhle toaletní papír je jen jemný a né nejjemnější! A především je čistě bílý a já chci toaletní papír jedině růžový ! Proto musíte na misy vyrazit znovu. ´´ Mistr s týmem když to slyšeli vybuchli vzteky a potom začali mlátit hlavou o zeď a říkali: ,, To je jenom sen ! To je jenom sen ! Sakra vzbuď se !!! ´´ A tak skončila speciální mise.Když se nad tím zamyslím, tak mi týmu je i líto a být na jejich místě já tak ten toaletní papír nacpu tomu hokagemu do pusy ! :D THE END ;)*

Dvě šelmičky v týmu č. 7 - 1.díl (*anime*)

19. srpna 2011 v 21:17 | Affs |  ♥Povídky♥
1.
"Bang" ozval se ohlušující zvuk pánvičky. Právě by opravdu nikdo nechtěl být v jeho kůži. Protože to, co se odehrávalo za dveřmi Narutova bytu bylo strašné. Narutovi bušilo srdce jako o závod. Sakura na něj totiž znovu útočila pánvičkou, na které bylo připálené volské oko. Naruto nevěděl, jestli mu srdce bušilo jako o závod kvůli tomu, že Sakura byla tak blízko u něho nebo jestli pravý důvod nebyl ten, že Sakura má opravdu sílu a s pánvičkou jsou nebezpečné duo!
"Ne Sakura-chan! Já už budu hodný! Už nebudu nadávat na tvoje kuchařské schopnosti, když se o mě přijdeš starat!" řval Naruto a přitom se snažil dostat na okenní římsku (v pyžamu), aby unikl Sakuřinu teroru.V očích mu blýskla naděje útěku, když v tom ho Sakura připlácla ke zdi pánvičkou.
"Narutooo! Ty baka! Mně nikdo nebude utíkat ani mi kritizovat jídlo! Připrav se! Tahle pánvička je nástroj smrti a ty budeš její objetí. Shanarooo!" Sakura se rozmachovala aby uhodila Naruto když v tom…….. vešel do místnosti Sasuke.
"Ehm nerad ruším intimčo, ale všichni se po vás sháníme." Odkašlal si náš milovaný Uchiha.
Sakura upustila pánvičku přímo na Narutovu nohu a Naruto zaječel jako holka: ,,auví!´´ Ale Sakuře se podařilo jenom vykoktat: "S-Sasuke-kun." Sakura se vrhla Sasukemu okolo krku a neuvědomila si, že jak se k němu hnala odkopla Naruta ven z okna. Naruto spadl ve svém oblíbeném pyžamu s medvídkem Pú rovnou do kontejneru.
"Ehm Naruto... co to tam děláš? To jsi tak usilovně cvičil až jsi vypadl z okna?" zeptala se melírovaná dívka z Narutova týmu. Naruta nejprve oslnil sluneční svit, ale poté spatřil Maemi.
"Jé Maemi-chan já.... nevěděl jsem, že tu budeš. Já... hm... já jsem sem omylem vyhodil pánvičku a tak jsem pro ní skočil z okna, abych zažil trochu adrenalinu." smál se nervózně Naruto a Maemi nad tím jen povytáhla obočí. Naruto se snažil vyhrabat z kontejneru, ale při jeho smůle si roztrhl své milované pyžamo o drát v kontejneru a nakonec dopadl na zem před Maemi úplně nahý.
"N-naruto ty… ehm... nemáš nic na sobě." začervenala se Maemi a přitom se otočila k Narutovi zády. Naruto se snažil rychle najít něco na sebe, ale jediné co našel byla slupka od banánu a tou si alespoň zakryl... um.... přední část těla.
"J-já si skočím nahoru pro oblečení a potom se sejdeme tady ano Maemi-chan?" řekl Naruto.
Rychlostí světla se hnal po schodech nahoru, přičemž mu v té rychlosti sklouzla slupka od banánu, ale toho si Naruto nevšiml. Když už si Naruto myslel, že horší to být nemůže náhle vrazil do své staré sousedky, která z něho omdlela. Naruto svou sousedku ignoroval, vrazil do dveří od bytu a chtěl si vzít svoje normální oblečení ze skříně, ale v jeho skříni se schovával Sasuke a tak Naruto radši rychle dveře od skříně znovu zavřel. Sasuke vykopl dveře od skříně a chudák Naruto skončil pod dveřmi.
"Sasuke! Já tě zabiju! Jinou skříň už z kanceláře hokageho nepropašuju! Ty jeden píp píp píp." řval Naruto na odcházejícího Sasukeho. Po návalu vzteku Narutovi blesklo v hlavě, že na něj vlastně čeká Maemi. Naruto na sebe rychle natáhl svoje všední oblečení, popadl pouzdro se zbraněmi a už se rychlostí blesku hnal ven za Maemi, když v tom se srazil s další členkou svého týmu, Michiko. Naruto samozřejmě skončil na zemi a tak se rychle postavil a svým nervózním smíchem pozdravil Michiko.
"Naruto! Proč se tak ženeš? Maemi mě za tebou poslala, protože se prej ještě stydí za to.... já nevím přesně za co. Měla sem tě přivíst. Pojď prosimtě." osopila se naštvaná Michiko na Naruta, čapla ho za límec bundy a vláčela ho za sebou směrem k Maemi.
Táhla za sebou Naruta po schodech, který ztrácel rovnováhu a nakonec se skutálel dolů po schodech. Naruto se skutálel přímo pod nohy Maemi, která to nečekala, Naruta se lekla a jednu mu natáhla až Naruto skončil na cvičišti, kde na něj a holky čekal Kakashi, Sasuke a Sakura. Maemi a Michiko se rychle připojily ke svému týmu a předtím ještě pomohly Narutovi na nohy.
"Jsme tu všichni? Dobrá tedy máme od Tsunade-sama misi. Máme sledovat Akatsuki a zjistit co dělají." pronesl Kakashi rázným hlasem.
Když se Narutovi přestala motat hlava znuděně řekl: "Co asi můžou dělat zábavného Akatsuki." Nikdo ho už ale neposlouchal, protože se ostatní vydali na cestu. Michiko se chtěla vrátit a přitáhnout Naruta za límec, ale zastavila ji Maemi a raději přitáhla Naruta sama.

♥Blood princess♥ - 3.díl

12. srpna 2011 v 13:01 | ♥Blood princess♥ |  ♥Povídky♥
Affs povídka - ♥Blood princess♥ 3
Dívali jsme se na sebe a nikdo nepromluvil.Cítila jsem jeho vůni, ale mé instinkty mi říkaly, že to není člověk.To ticho mě už začalo štvát a chtěla jsem něco říct, jenže on se na mě jenom usmál a zmizel.Neschopná slov jsem pozorovala místo, kde stál.Vadilo mi, že nevím kdo to byl.Řekla jsem si, že vyrazím na cestu.Nevěděla jsem, kam půjdu, ale šla jsem prostě dál.Venku byla určitě velká zima, ale já jsem nic necítila.Šla jsem dál a dál... Nikde jsem nic neviděla jen temný, hustý les.Najednou se přede mnou objevili 3 ....... upíři.Poznala jsem je podle čichu.Začali si nahlas říkat : Novorozená, novorozená a při tom se hlasitě smáli.Věděla jsem, že tohle nebude dobré.Pomalu se ke mně přibližovali.Já jsem ustupovala.Potom vycenili své velké upíři zuby a vrhly se na mě.Začala jsem s nima bojovat.Ale byli mnohem silnější a srazili mě na zem.Myslela jsem si, že se stane to, co jsem vlastně chtěla.Že umřu, ale nestihla jsem se ani rozloučit.Myslela jsem si, že tohle bude můj konec....Jenže se stalo něco, co jsem nečekala.Skočil přede mě ten upír, co se na mě předtím jen usmál a zmizel.Vycenil na ně zuby a chránil mě.Upíři se naštvali a vrhli se na něj.On se bránil.Poznala jsem, že on bojuje jako by ho někdo vycvičil.Zabil jednoho upíra a ty dva se začali bát.Ustupovali a nakonec utekli.Vzal mě do náruče a běžel se mnou pryč.Nevěděla jsem, proč mě zachránil, ale věřila jsem mu.Odnesl mě k nějaké chaloupce.Vedle byla řeka.Položil mě k řece a sedl si vedle mě.Čekala jsem až něco řekne.Jenže nic neříkal jen mě upřeně pozoroval.Já jsem měla oči sklopené k řece.Po chvilce jsem se ho zeptala : ,,Proč jsi mě zachránil ? ´´ Odpověděl : ,,Měla by sis dávat větší pozor. ´´ Jeho odpověd byla opravdu super na mojí otázku....Potom nastalo zase ticho.Prohlížela jsem si jeho rány, co mu udělali ty upíři.On zašel do chalupy a vrátil se s obvazem.Obvázal mi ruku, do které mě kousl jeden z těch upírů.Nechápala jsem proč to dělá, ale nevadilo mi to.Vzala jsem mu obvaz z ruky a řekla : ,, Já to zvládnu. ´´ Podíval se na mě a potom mi ten obvaz zase vzal.Už jsem neprotestovala ........♥Blood princess♥ - 2.díl

7. srpna 2011 v 21:09 | Affs - ♥Blood princess♥ ;) |  ♥Povídky♥
Affs příběhy - ♥Blood princess♥ (pokračování)
Nemohla jsem tomu uvěřit.Celý můj život se mi stále dokola odehrával v hlavě.Myšlenky mi přerušoval děsivý pocit - potřebuji svoji drogu... KREV.Věděla jsem, že už to dál nevydržím, ale v žádném případě jsem nechtěla být jěště větší stvůra, než už jsem.Zabít člověka mně blízkého nepřipadá v úvahu.Proto jsem už dál nepřemýšlela a běžela jsem daleko od města.Když jsem doběhla do středu hlubokého a temného lesa spatřila jsem ledního medvěda.Jakmile ho mé oči spatřily mé tělo jsem přestala ovládat.Instinktivně jsem se vrhla na medvěda toužící po jeho krvi.Zabila jsem ho během chvilky a potom jsem z něj vysála veškerou krev.Když jsem byla aspoň trochu uspokojená, sedla jsem si pod strom.Cítila jsem se bezmocně.Můj osud se během jediného dne změnil.Nemohla jsem se vrátit zpět domů, abych někomu blízkému neublížila.Přemýšlela jsem co budu dělat.Říkala jsem si : já patřím do pekla ! Nechtěla jsem takhle už dál žít.Moje nové já, si nezaslouží žít... teda jestli se tomu dá říkat život.První, co udělám, bude rozloučení se svojí rodinou.Pomyšlení na to, že o mě má rodina příjde bylo strašné.Nechtěla jsem jim takhle ublížit, ale jinak to nejde.Z toho přemýšlení mi náhle přešla nálada.Smutek jsem cítila pořád, ale zmocnil se mě vztek.Začala jsem bouchat do stromů a svýma holíma rukama jsem je zničila.Bylo to strašné.Po svém záchvatu vzteku jsem se schulila do klubíčka na zemi.Připadalo mi, jako by mě někdo probodával nožem... jako by mi někdo udělal velkou díru v krku a ta díra se pořád zvětšovala.Nenáviděla jsem se.Proklínala jsem toho upíra.Navíc se mě zmocnil další pocit, že mě někdo sleduje.Nevěnovala jsem tomu pozornost, ale po chvilce jsem vstala a zakřičela jsem : ,, Tak pojď ! Ať si kdosi, ukaž se ! ´´ Nejdřív jsem si myslela, že mi definitivně přeskočilo.Ale potom se ukázal ......
( napsala Affs - ♥Blood Princess♥ ) ;)

♥Blood princess♥ - 1.díl

5. srpna 2011 v 12:37 | Affs - ♥Blood princess♥ ;) |  ♥Povídky♥
Povídka ( tvorba Affs ) - ♥Blood princess♥
Ahoj , jmenuji se ♥Blood princess♥ a povím ti svůj příběh.Stalo se to 15 prosince roku 1997.Byl temný večer a venku se rozproztírala hustá mlha.Okna byla zamlžená a koruny stromů byly přikryté pod sněhem.Procházela jsem se středem našeho městečka City Undead.V překladu do češtiny to znamená město nemrtvých.Název vznikl v 15.století a dodnes se povídá příběh , podle kterého měl vzniknout název City Undead.Mě vždycky připadal směšný příběh o nemrtvých lidech nebo-li upírech.Říkala jsem si , že to je jen hloupý a nepravdivý příběh.Abych neodcházela od tématu... Když jsem se procházela, kolem mě bylo prázdno a mé oči nezpatřily jediného člověka.Bylo mi 14 let, byla jsem mladá, hnědovlasá dívka se zelenýma očima.Nebála jsem se ničeho a vždy jsem se odhodlaně držela svého cíle.V hlavě se mi odehrávalo spoustu věcí, když v tom jsem ucítila takový zvláštní pocit.Připadalo mi, jako by mě někdo sledoval.Zastavila jsem se a porozhlédla se kolem sebe.Znovu mé oči nikoho nezpatřily, a tak jsem chtěla jít dál.Jenže jsem měla znovu ten podivný pocit a věděla jsem, že mě někdo opravdu sleduje.Než jsem stihla cokoliv udělat objevil se přede mnou...Mladý muž s bílou tváři, zahalený v černém kabátě.Když se moje oči střetly s jeho očima, celé mé tělo ztuhlo.Jeho oči byly temné a rudé.Nechtěla jsem dál čekat než něco stihne udělat, proto jsem radši začala utíkat.Snažila jsem se co nejrychleji utéct od něho, ale marně.Zahnal mě do temné uličky a já neměla kam utéct.Pomalu se ke mně přiblížil a chytl mě za ruku .Jeho dotek byl chladný a mě z něj zamrazilo v zádech.Bojovala jsem s ním, snažila jsem se ho zranit, ale byl silnější.Poslední ránou mě udeřil do hlavy a já jsem upadla na zem.Takovou bolest jsem ještě nikdy nezažila, ale to byl teprve začátek! Užíval si každý můj křik.Zlomil mi nohy a po celém mém těle zanechal otisk jeho zubů.Přála jsem si každou sekundu, aby to už skončil a zabil mně.Bezmocná jsem ležela na zemi a v hlavě mi proběhl celý můj život.Přiblížil se ke mně a pošeptal mi : ,, Teď zažiješ bolest, ale jednou mi poděkuješ. ´´ Nadzvedl mi hlavu a kousl mě do krku.Nechal mě tam na zemi a zmizel.Myslela jsem si, že už umřu a nečekala jsem bolest horší než smrt... Neumím popsat jak strašná bolest to byla.Nevěděla jsem, co se děje.Ale potom mi to došlo.Vstala jsem a v puse jsem měla divnou chuť .... chtěla jsem krev!Došlo mi, že se ze mě stala krvežíznivá nemrtvá ... UPÍRKA ! Od té doby žiji jako 14letá nemrtvá dívka.Moje největší touha je krev....... To je můj příběh, jak jsem se stala upírkou.Příběh, který mi dříve připadal směšný, už je i můj příběh.Ten den jsem si přísahala, že zabiji upíra co mě proměnil !

Povídku napsala : ♥Blood Princess♥

--> Nábor spisovatelů

3. srpna 2011 v 20:25 | *Aimi* |  ♥Povídky♥
Ahojky ! ;) ... Píšete různé povídky a příběhy, o které byste se chtěli podělit ? ;) Pokud ANO máte šanci je zvěřejnit u mě na blogu.Nezáleží na tom, o čem píšete ani o žánru.Prostě mi jenom napište do komentíků a pak už se domluvíme.Zatím pa-a :)*

Naruto komixy :D :)*

1. srpna 2011 v 15:41 | Mišejli K. ;) |  ♥Komixy♥
Komixy ! :)* ....
Halloween :3 :)*

1. srpna 2011 v 15:27 | *Aimi* |  ♥Komixy♥
Ahoj ! :)* ... další komixy *-* ...


Gaara : Kdo ti dal tolik cukroví ?! .... Cukroví nebo život ! :D:D ( tak roztomilý :3* )
ღ°×[SasuSaku]×°ღ